Hakkımızda

MOTO KURYE

Kaliteli Kadrosu ve Dağıtım kanallarında ki üstün donanımsal tekniği ile gold kurye kısa zamanda sektörel konumunu genişleterek hedef kitleler tarafından benimsenen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Motorlu kurye ihtiyaçlarınız için 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Gelişen teknoloji ve iş sektörü ile birlikte, firmalar çalışma saatlerini geç vakitlere kadar taşımak zorunda kalmış, buda alıcısına ulaşması gereken bilgi ve dokümanların, kurye hizmet saatlerinin dışında kalmasına sebep olmuştur.

ihtiyaçlarını aralıksız sağlayan kuruluşumuz, mesai saatinin bitiminden sonra başlattığı 7/24 Gece Kurye servisleri ile aralıksız iletişim kurabilmenin kapılarını aralamıştır.

Express kurye hizmetinde kuryemiz sadece sizin acil gönderiniz için hizmet edecektir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez.

UÇAK KARGO

Uçak Kargo hizmeti ile aynı günde aşağıdaki büyükşehirler arasında karşılıklı olarak gönderileriniz, bir ildeki adresten alınarak diğer ildeki alıcıya teslim edilmektedir.
Kuryemiz adresinizden Uçak kargo gönderinizi alarak alınan ildeki ilk uçağa teslim etmektedir. Gönderilen ildeki motorlu kuryemiz gelen Uçak kargo gönderinizi uçaktan teslim alarak belirtmiş olduğunuz adrese teslim etmektedir.Ayrıca bu işlem fatura edildiğinden gider olarak ta gösterilebilmektedir.